The 2-Minute Rule for gulet kiralama

Ece Yatcılık olarak daima en iyisini ve en mükemmelini sunma arzumuzun bir sonucu olarak eşi olmayan yatlarla distinctive bir servis vermek amacı ile Ece Exceptional Yachts servisimizi sizlerin hizmetine sunduk.

Mavi Yolculuğunuz için yukarıdaki linklerimizden standart guletler, lüks guletler ve delüks sınıfile guletlerimiz'e ulaşabilir ve detaylı bilgi için bizlerle temasa geçebilirsiniz.

Bavaria yatlarının yanı sıra diğer tüm dünya markaları motor ve yelkenli teknelerin servis, bakım, refit işlemleri de tecrübeli ve eğitimli ekibimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

The Dalmatian Islands in Croatia are between the most well-liked constitution Places while in the Mediterranean location. Although The majority of these islands are uninhabited and guarded as countrywide parklands, the only a few populated types are remarkably effectively preserved and wonderfully trimmed with picturesque architecture and historical traces of Jap Europe.   

başarılı çalışmalarına devam etmekte ve Türk Deniz Sektörüne büyük katkılar sağlamaktadır.

Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizin kaliteli servis anlayışıyla six kişiye kadar olan nezih gruplarınıza mavi yolculuk hizmeti verebilmekteyiz. Delmar Yatı

1998 yılında Türkiye yatçılık sektörüne advertisementım atan Deniz Yatçılık, yola çıkarken çizdiği güvene ve kaliteli hizmet anlayışına dayalı rotasından hiç ödün vermeksizin büyüyerek yoluna devam ediyor. Uzun yıllardır yapmış olduğu çalışmalar neticesinde sektör içinde saygın bir konuma gelen Deniz Yatçılık, müşterileri ve temsilcisi olduğu markaların herbiri ile çok büyük gulet kiralama bir aile oluşturdu.

An acceptable illustration with the asked for useful resource could not be discovered on this server. This error was produced by Mod_Security.

Avrupa Yatçılık 2006 yılında kurulmuş olup kurucu kadrosu ve ekibi 1993 yılından bu zamana kadar yatçılık yapan tecrübeli bir ekiptir.

MEGA YACHTS We take into consideration a mega yacht can be a vessel that is generally massive, like a yacht in excess of 140 ft in duration, and one that satisfies the higher criteria of style and design. In addition, It's really a boat that excels in one or more individual fields, be it the common of craftsmanship, the ornaments on the interior, as well as the sheer size of the undertaking. Mega yachts tend to be privately owned. Some are utilized solely by their non-public proprietors, while some are operated element-time or calendar year-round as constitution businesses. Typically referred to as floating villas, mega boats enable you to vacation in absolute consolation. They allow you to get to distant Locations from time to time inaccessible by every other system than a boat.

The new generation motoryacht constructing with composite elements, grp glass bolstered plastic which is lighter and very proof against seawater, Significant Tensile Metal hull yachts topped with maritime grade Aluminium superstructures with the distinctive welding substance that isolates metal from aluminium to avoid anodizing and epoxy bonding resources with Carbon kevlar fibres are generally used for additional power and seaworthiness.

4 kişilik küçük kaynak gruplara mavi tur zevkini tattırmak için dizayn edilmiş teknemiz Akdeniz'in en güzel koylarında rüyalarınızdaki mavi yolculuğu yaşatmak için hizmetinizdedir. Daphne Yatı

Burada sizlere hizmet veren tüm yatlarımız gerek donanım ve gerekse personel bakımından dünya standartlarının üzerinde ve eşine az rastlanır örneklerdir.

Marmaris gulet yat, tekne kiralama ve websitesi kabin turları.Marmaris'de yat kiralama uzmanından yüzde yüz memnuniyet garantisi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *